На лаві підсудних опинилися двоє кам’янських поліцейських за перевищення повноважень

На лаві підсудних опинилися двоє кам’янських поліцейських за перевищення повноважень

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох працівників поліції за перевищення службових повноважень та складання завідомо неправдивих офіційних документів (ч.3 ст.365 та ч.1 ст.366 КК України).

Про це повідомляє прессслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, працівники одного з відділень Кам’янського відділу поліції ГУНП в області, з метою штучного нарощування показників з розкриття злочинів та правопорушень, застосовуючи психологічне насильство, змушували наркозалежного громадянина визнати себе винним у шахрайстві, яке він не скоював.

У разі відмови правоохоронці погрожували безпідставно притягнути чоловіка до кримінальної відповідальності. Крім цього, останній змушений був підписати завідомо неправдивий офіційний документ – протокол, який згодом було долучено до матеріалів справи.

Досудове розслідування у справі здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.