На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС

На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС

У Дніпропетровській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Перевіркам підлягають більше 1000 об’єктів, серед яких 7 підприємств з виробництва пального, 335 зберігання пального та 662 оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Станом на 2 квітня проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки 166 об’єктів.

Під час заходів інспектори перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, систем протипожежного водопостачання, систем протипожежного захисту, блискавкозахисту та раннього виявлення надзвичайних ситуацій, а також виконання та відповідність інших організаційних та практичних заходів передбачених чинним законодавством. Проводяться відповідні інструктажі з адміністрацією та персоналом.

За результатами перевірок  до адміністративної відповідальності притягнуто 92 посадові особи та направлено 8 адміністративних позовів щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємств.