Суботник з ліквідації наркореклами в Кам’янському

Суботник з ліквідації наркореклами в Кам’янському

Акцію по замальовуванню реклами наркотиків на стінах та парканах влаштували 3 квітня в Кам’янському держслужбовці, муніципальні гвардійці та громадські активісти.

Автор: Валентин Фіголь.

Незвичне пожвавлення біля будівлі Кам’янського райвідділу поліції суботнього ранку мало дві причини.

По-перше, в місті проводилась поліцейська спецоперація, яка називається «відпрацювання території міста» за участю співробітників сусідніх підрозділів.

Пінчук
Андрій Пінчук, заступник начальника Кам’янського районного відділу поліції

Спецоперація, як пояснив Андрій Пінчук, заступник начальника Кам’янського районного відділу поліції, покликана сприяти в розкритті тяжких злочинів – розбійних нападів та пограбувань, скоєних в місті нещодавно.

По-друге, паралельно в Кам’янському відбулась акція з ліквідації реклами наркотиків. Завданням учасників було замалювати таку рекламу на об’єктах благоустрою.

«Наркоділки сьогодні не тільки рекламують наркотики, а й пропонують мешканцям заробляти на їх розповсюдженні!» – прокоментував ситуацію А. Пінчук.

В заході, крім співробітників поліції, взяли участь офіцери Заводського відділу державної служби пробації і працівники ТОВ «Муніципальна гвардія», а також громадські активісти.

наркорекламаОзброївшись балончиками з фарбою, вони роз’їхались по закріпленим за кожною групою ділянкам території міста.

За кілька годин було замальовано сотні написів, схожих на рекламу наркотиків, у всіх районах Кам’янського.

«Ми таким чином показуємо, що мешканці міста проти розповсюдження наркотиків», – прокоментували свою участь в заході активісти.