Про найпопулярніші вакансії розповіли у Кам’янському центрі зайнятості

Про найпопулярніші вакансії розповіли у Кам’янському центрі зайнятості

З початку 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Кам’янського міського центру зайнятості, становила майже 1900 одиниць.

Які ж професії були найпопулярнішими у першому кварталі 2021?

Пропозиції роботи були у металургійній  галузі, хімічній промисловості, переробних підприємствах  та комунальних закладах.

Найчастіше роботодавці шукали кваліфікованих робітників, насамперед  робітників з інструментом, електромонтерів, електрогазозварників,  механіків та слюсарів.

Також популярними на ринку праці міста є вакансії для робітників з обслуговування експлуатації та устаткування машин – водіїв, трактористів, машиністів крана, машиністів екскаватора та токарів й фрезерувальників.

Незмінним є попит на професіоналів – вчителів та вихователів, лікарів, економістів, інженерів.

До топ-5 запитів від роботодавців належать також пропозиції для працівників сфери торгівлі та послуг – продавців, кухарів, пекарів, охоронників, а також – для некваліфікованих працівників. Йдеться про підсобних робітників, вантажників, укладальників-пакувальників та прибиральників.

Нагадуємо, усі вакансії – на сайті державної служби зайнятості за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancyї де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавить пропозиція роботи, зателефонуйте до Кам’янського міського центру зайнятості: 0686840362, 0670059454, 0569554388 та дізнайтесь про неї більше.

До речі сьогодні, в міському центрі зайнятості, налічується понад 530 вакансій.