Поліція Кам’янського розшукує розбійника

Поліція Кам’янського розшукує розбійника

7 березня близько 22:30 двоє невідомих чоловіків проникли до приміщення супермаркету, де один із зловмисників погрожуючи співробітниці предметом схожим на пістолет заволодів грошовими коштами.
31 березня близько 19:10 невідомий скоїв розбійний напад на кредитну установу. Погрожуючи працівниці предметом, схожим на пістолет зловмисник заволодів грошима.
За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. У органів досудового розслідування виникли реальні підстави вважати, що дані злочини вчинені однією і тією ж особою.
Прикмети злочинця: приблизний вік 35- 40 років, зріст 175 см., міцної статури, під очима припухлість.
Був одягнений: чорна або синя балонова куртка з капюшоном, темно-сині джинси, на обличчі медична маска, також носить бейсболу світлого кольору. Також встановлено, що під медичну маску зловмисник може одягати на обличчя реалістичну латексну або гумову маску бежевого кольору зі зморшками.
Якщо Ви маєте інформацію, яка допоможе встановити особу даного зловмисника та його можливе місце перебування повідомте будь – ласка до поліції за телефонами 102, 096 – 586 – 94 – 41, 098-874 – 01 -19. Анонімність гарантується.
Також правоохоронці просять всіх громадян звертати увагу на осіб, які пересуваються або мають в користування та інколи одягають на обличчя реалістичні латексні або гумові маски бежевого кольору.