У Кам’янському привітали працівників пожежної охорони

У Кам’янському привітали працівників пожежної охорони

14 квітня в Кам’янському відбувся святковий захід, приурочений до Дня пожежної охорони. Збори пройшли біля 22-ї державної пожежно-рятувальної частини ДСНС України в Дніпропетровській області, яка забезпечує охорону підприємства «ЮЖКОКС».

З професійним святом працівників пожежної охорони та ветеранів служби привітали начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач, мер Кам’янського Андрій Білоусов та інші почесні гості.

«Від імені всіх кам’янчан і від себе особисто дякую за вашу важку роботу, за те, що місто завжди знаходиться під вашою пильною увагою, під вашим захистом. Бажаю міцного здоров’я. Нехай у вашій повсякденній роботі буде якомога менше тривожних викликів», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова вручив начальнику 1-го державного пожежно-рятувального загону Олегу Кравченко сертифікат на суму 500 тисяч гривень для поліпшення матеріально-технічної бази підрозділів, а також нагороди співробітникам. Зокрема, нагрудним знаком «Відзнака міського голови» за внесок у вирішення завдань пожежно-рятувальних підрозділів нагороджений капітан служби цивільного захисту Давид Задьора.

Андрій Кульбач зазначив, що протягом 2020 року підрозділами Головного Управління здійснено 24 тисячі 691 виїзд, врятовано більше 200 чоловік.

«Я вдячний усім, хто брав участь в ліквідації масштабних пожеж на території Чорнобильської зони і в Луганській області, де наш особовий склад проявив мужність, силу і витримку. Працювати вогнеборцями йдуть за покликом душі, щоб рятувати людей і надавати допомогу. Бажаю всім здоров’я, добра і сімейного благополуччя», – сказав Андрій Кульбач.

Ключі від сучасної пожежної машини загального призначення начальнику 22-ї пожежно-рятувальної частини вручив виконуючий обов’язки генерального директора ПрАТ «ЮЖКОКС» Олександр Гайдаєнко.

У Кам'янському привітали працівників пожежної охорони - ФОТО

У Кам'янському привітали працівників пожежної охорони - ФОТО У Кам'янському привітали працівників пожежної охорони - ФОТО