У поліції Кам’янського повідомили нові подробиці про дитинку, яку знайшли в пакеті

У поліції Кам’янського повідомили нові подробиці про дитинку, яку знайшли в пакеті

“Погляд” повідомляв про жахливу подію, яка сталася ввечері 13 квітня – “У Кам’янському знайшли новонародженого в пакеті”.

Сьогодні, 14 квітня, за інформацією Кам’янського районного управління поліції стало відомо, що врятували дитину патрульні Кирило Павлюк та Євген Щукін.

Повідомлення про немовля, яке лежить у кущах надійшло до поліції 13 квітня, близько 20:00, від місцевої мешканки. Жінка розповіла, що під час прогулянки її собака несподівано побігла до кущів, де і побачила немовля. Про свою знахідку жінка сповістила поліцейських.

Для перевірки інформації на місце події негайно виїхали поліцейські Кам’янського районного управління поліції. По прибуттю на місце події правоохоронці побачили на землі поліетиленовий пакет, в якому у брудних пелюшках знаходилось немовля. Зволікати не можна було, адже невідомо було скільки дитина пролежала на холодній землі, і стан її здоров’я. Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Кам’янського РУП Кирило та Євген прийняли рішення негайно доставити немовля до пологового будинку.

Медики оглянули немовля та повідомили, що це хлопчик, приблизний його вік – декілька годин. Хлопчика виявили з переохолодженням тіла, але дитинка жива. Наразі йому надають медичну допомогу. Стан хлопчика оцінюють, як стабільний.

На даний час правоохоронці проводять всі необхідні заходи, щоб встановити свідків події та знайти матір дитини.