У селищі Курилівка завершують будівництво амбулаторії

У селищі Курилівка завершують будівництво амбулаторії

Вже на етапі внутрішнього оздоблення нова амбулаторія у Курилівці Петриківської громади. Готова «коробка» будівлі, утеплені стіни й дах, на місці вікна та двері. Медзаклад зводять «з нуля» обласним та державним коштом, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Дві амбулаторії одночасно будуємо у Петриківській громаді. За єдиним стандартом, використовуючи енергоощадні технології. Один з об’єктів – у селищі Курилівка. У медзакладі будуть лікарняні кабінети та денний стаціонар»,  зазначив Валентин Резніченко. 

Медзаклад – на двох сімейних лікарів. Будівля «виросла» «з нуля». Нині там вже триває внутрішнє оздоблення – готують під фарбування стіни, кладуть кахлі.

«Нашу стару півстолітню амбулаторію довести до сучасних вимог – нереально. Тішимося, що матимемо нову», – розповів староста селища Курилівка Сергій Гречановський.  

У амбулаторії – чотири кабінети для прийому пацієнтів, палата денного стаціонару. Там хворі зможуть відпочити під наглядом медиків після крапельниць або інших маніпуляцій.

Передбачено додатковий вхід для людей із підозрою на інфекційні хвороби. Наступним етапом оздоблять фасад. На подвір’ї покладуть тротуарну плитку, посіють газон.