Депутати Кам’янського зберуться на чергову сесію міськради

Депутати Кам’янського зберуться на чергову сесію міськради

Міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження про скликання сьомої сесії Кам’янської міської ради VIIІ скликання. Депутати зберуться 28 квітня о 10:00 в сесійному залі міської ради (майдан Петра Калнишевського, 2), та розглянуть 26 питань.

На пленарному засідання прослухають інформацію про стан криміногенної ситуації у Кам’янському у 2020 році та хід виконання Кам’янським відділом поліції Комплексної програми забезпечення публічного порядку та публічної безпеки. Про свою роботу за минулий рік відзвітує і Дніпродзержинська прокуратура.

Також депутати розглянуть питання про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів по клімату та енергії». Про внесення змін до відомостей Комунального підприємства «Центральні тепломережі» і «Кам’янська теплопостачальна компанія».

Заслухають зміни до рішення міської ради «Про затвердження міської програми щодо створення сприятливого життєвого середовища та доступу до об’єктів соціальної інфраструктури для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2014–2025 роки»,   «Про затвердження програми соціального захисту населення міста на 2018–2022 роки», «Про затвердження Програми «Родина героя», та «Про затвердження програми розвитку сімейної та гендерної політики в місті Кам’янське на 2012–2021 роки».

Також на порядку денному затвердження Положення про Кам’янський міський центр соціальних служб у новій редакції, Екологічної програми міста, Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання, Комплексної програми «Здоров’я населення міста Кам’янське», Комплексної програми «Розвиток комунальної аптечної мережі міста Кам’янське», затвердження Міської комплексної програми сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, та інші питання.

З 19 по 28 квітня пройдуть засідання постійних комісій міської ради.