Сьогодні на сесію міськради було винесено 30 питань  

Сьогодні на сесію міськради було винесено 30 питань  

Зміни до програм соцзахисту населення, соцзахисту захисників та захисниць України, оновлення програми регулювання чисельності тварин, адаптування до умов воєнного стану програми партиципаторного бюджетування – всі ці питання розглядали сьогодні на черговій сесії Кам’янської міськради місцеві депутати. Про це повідомив у Telegram міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні провели засідання сесії міської ради. На розгляд виносилося 30 питань.

Серед основних:

  • Внесли зміни до програм соціального захисту населення, сімейної та гендерної політики й комплексної програми соціального захисту та підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих.
  • Оновили програму регулювання чисельності тварин та програму підтримки КП «Притулок для тварин», збільшивши фінансування на проведення реконструкції й ремонтних робіт ізолятора та карантинного відділення.
  • З метою забезпечення перебігу процесу партиципаторного бюджетування адаптували до умов воєнного стану «Бюджет участі. МІСТО» та «Бюджет участі. ДІТИ»
  • Міськрада надала згоду на прийняття у комунальну власність гуртожитку за адресою: вулиця Волкова, 10, який перебував у власності ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» та інше.

Дякую всім депутатам за плідну роботу протягом цього року повномасштабної війни», – написав мер.