На Дніпропетровщині чоловік обікрав сільраду

На Дніпропетровщині чоловік обікрав сільраду

Злодій пошкодив двері пожежного виходу та викрав з адміністративної будівлі комп’ютерну техніку, повідомили у Кам’янському районному управлінні поліції.

Злочин стався 17 квітня близько 4-ї ранку. Викрадене обладнання чоловік вивіз на автомобілі, на якому приїхав на місце злочину.

В ході оперативних заходів поліцейські відділення № 3 Кам’янського РУП (Верхньодніпровськ) встановили марку та номер транспортного засобу. На затримання зловмисника були орієнтовані наряди поліції. Через декілька годин автомобіль, зазначений в орієнтуванні, зупинили працівники патрульної поліції біля Кременчука.

Керував  транспортним засобом 26-річний житель Кременчука. Під час огляду в автомобілі виявили викрадене комп’ютерне обладнання.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою в Дніпропетровській області йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.