На Дніпропетровщині вакциною Pfizer щепили майже 250 людей

На Дніпропетровщині вакциною Pfizer щепили майже 250 людей

В області триває імунізація американо-німецькою вакциною від коронавірусу. Препаратом виробництва Pfizer/BioNTech вже щепили майже 250 людей – підопічних та працівників геріатричних пансіонатів. Про це повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олексій Григорук.

«В області створено чотири мобільні бригади, які вакцинують препаратом виробництва Pfizer/BioNTech. Зокрема, у Дніпрі, Кам’янському, Томаківці, Кривому Розі», – розповів Олексій Григорук.  

Він додав, що найперше щеплюють людей в інтернатах закритого типу – вихованців та працівників. Наступна група – рятувальники ДСНС та прикордонники.

Працює мобільна бригада з п’яти медпрацівників. Спочатку огляд, далі вакцинація. Після процедури пацієнт ще 30 хвилин знаходиться під наглядом лікаря.

Перші 1170 доз вакцини Comirnaty виробництва компаній Pfizer/BioNTech Дніпропетровщина отримала 18 квітня. Загалом очікуємо 11,6 тис доз. У розмороженому вигляді вакцина може зберігатися не довше п’яти діб. В область препарат доправлятимуть невеликими партіями.