Розбійний напад, гроші та штурм будівлі: як правоохоронці Дніпропетровщини відпрацьовували тренувальні навчання (відео)

Розбійний напад, гроші та штурм будівлі: як правоохоронці Дніпропетровщини відпрацьовували тренувальні навчання (відео)

Розшук і затримання озброєних зловмисників та звільнення заручників – за такою легендою 21 квітня відбулося тренувальне навчання усіх підрозділів поліції та Нацгвардії Дніпропетровської області.

До відпрацювання були залучені спецпризначенці КОРД та полку поліції особливого призначення, вибухотехніки, слідчо-оперативні групи, відділ аеропідтримки, поліцейські управління превентивної діяльності та інші служби поліції. Для координації дій поліцейських була розгорнута робота ситуаційного центру ГУНП в Дніпропетровській області на чолі з керівництвом обласної поліції.

За навчальною легендою вранці до поліції надійшло повідомлення про скоєння розбійного нападу на автомобіль та викрадення великої суми грошей. На затримання нападників були орієнтовані всі екіпажі поліції, по місту і на виїздах виставлені блок-пости. В ході першочергових заходів поліцейські з’ясували номер транспортного засобу зловмисників та напрямок його руху. Пізніше з’ясувалося, що під час озброєного нападу злочинці захопили заручника та заблокувалися у закинутій недобудові. Була отримана команда про штурм будівлі. В результаті скоординованих та професійних дій поліції заручника звільнили, нападників затримали.

В ході навчального тренування правоохоронці відпрацювали дії під час спеціальних поліцейських операцій,  стратегію оперативного реагування від отримання повідомлення про злочин до затримання злочинців і звільнення заручників, тактику спільних дій усіх підрозділів поліції, роботу ситуаційного центру, проведення перемовин, штурмові дії із нейтралізації злочинців.