Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги

Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги

Ще з радянських часів вулицею Черняховською, вище від перехрестя з Бєсєдова, машини та пішоходи пробирались поміж баюрами. Дорожнє покриття тут хронічно зруйноване потоками води, що тече вулицею час від часу.

Автор: Валентин Фіголь.

Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги - ФОТОВулицею Сагайдачного автор часто ходить ще з того часу, як вона була вулицею Черняховського – приблизно 40 років. За ці роки видовище потоків води, які течуть зверху перехрестя з вулицею Лисенко, яка тоді звалась Бесєдова, стало звичним. Вода текла вулицею Черняховського-Сагайдачного взимку та влітку. Іноді потоки висихали швидко, іноді текли по кілька днів.

Навесні тут текло, бо танув сніг нагорі. А в інші сезони текло, бо траплялись аварії на водогоні, прокладеному вздовж вулиці.

Звичайно, вода щоразу руйнувала дорожнє покриття вулиці.

Місцями руйнації додавали комунальники, ремонтуючи черговий порив комунікацій.

Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги - ФОТОЧерговий струмок ще з 21 квітня тече вулицею Сагайдачного, далі по вулиці Лисенка повз Нову сцену міського театру (колишній ПК ім. Горького), і далі вулицею Республіканською до проспекту Аношкіна, повз офіс КП «Добробут».

Вдень 22 квітня струмок намагались приборкати працівники міської аварійної служби. Вони приїхали, бо каналізаційні стоки заливали підвал будинку №13 по вулиці Сурська. Ці ж стоки, пробиваючись з-під землі, текли вулицею Сурською, повертаючи на Сагайдачну.

Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги - ФОТОЗа прогнозами аварійників, джерело аварійного витоку слід було шукати десь під землею біля колодязя, в якому каналізація з будинку входить в вуличну магістраль.

Там і знайшли джерело аварійники «міськводоканалу», які припинили витікання фекалій вдень 23 квітня.

Але вода від перехрестя вулиць Сагайдачного та Лисенка продовжує текти й на вечір 23 квітня. Ще одне джерело потекло з-під землі в сотні метрів вище перехрестя, біля паркану колишньої котельної «тепломереж». Потекло, судячи зі слідів недавніх земляних робіт, не вперше…

В міській диспетчерській службі повідомили, що диспетчерів «міськводоканалу» про новий підземний виток сповіщено.

Чому в Кам’янському на вулиці Сагайдачного нема дороги - ФОТО