На Дніпропетровщині “накрили” підпільний цех з виготовлення горілки та сигарет

На Дніпропетровщині “накрили” підпільний цех з виготовлення горілки та сигарет

На Дніпропетровщині поліцейські перекрили канал постачання фальсифікованої алкогольної та тютюнової продукції до закладів торгівлі, повідомляють у Нацполіції.

За результатами проведених понад 30 обшуків правоохоронці вилучили з обігу майже 4 тис. пляшок готової горілчаної продукції, понад тисячу пачок цигарок, близько 150 тис. підроблених марок акцизного збору, ємкості для спирту, а також приладдя для виготовлення та фасування контрафактної продукції.

22 квітня правоохоронці провели понад 30 обшуків на території Дніпропетровщини.

Слідчі дії проводилися у складських приміщеннях та за місцем виготовлення, фасування та продажу контрафактної продукції. Під час обшуків виявили та вилучили підроблені акцизні марки, ємкості для спирту, пристрої для розливу горілчаної продукції, а також закриття пляшок, близько 1 200 пачок цигарок, майже 9 тис. порожніх пляшок підготовлених для розливання горілчаної продукції, понад 10 тис. кришок. Також поліцейські вилучили мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерне обладнання, 2 тис. доларів США, 4 тис. гривень та документи.

Правоохоронці встановили, що готову продукцію постачали то закладів торгівлі Дніпропетровській області.

На даний час вилучену продукцію направлено для проведення експертиз.

Слідчі дії проводилися, в рамках кримінального провадження відкритого за ч. 2 ст. 199, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).