Правоохоронці Дніпропетровщини викрили канал контрабанди наркотиків

Правоохоронці Дніпропетровщини викрили канал контрабанди наркотиків

Правоохоронними органами Дніпропетровщині викрито канал контрабанди прекурсоровмісних лікарських засобів на Україну, повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом контрабанди психотропних речовин та прекурсорів на територію України (ч.2 ст.305 КК України).

За даними слідства, четверо мешканців міста Києва, вступивши у попередню змову, налагодили постачання із-за кордону прекурсоровмісних лікарських засобів, з яких виготовляли психотропну речовину «метамфетамін» для подальшого збуту через мережу Інтернет по всій Україні.

24 квітня 2021 року співробітниками прокуратури, УСБУ в області, із залученням оперуповноважених Управління боротьби з наркозлочинністю в області проведено огляд території міжнародного аеропорту «Бориспіль», в ході якого виявлено та вилучено майже 10 тисяч блістерів, кожен з яких містить по 10 таблеток препарату «Decancit SR» із діючою речовиною – псевдоефедрин.

Крім того, за місцем мешкання одного з фігурантів справи правоохоронними органами вилучено 293 блістери з препаратом «Decancit SR», 324 блістери по 12 таблеток у кожному препарату «Actifed 30 GW0301/12», 140 таблеток «Conta-flu»Anticatarrhal»,  а також препарати «Cadiclyptol penta» та «1,2,3 nikma».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.