В архіві Кам’янського відкрилася виставка, присвячена Чорнобилю

В архіві Кам’янського відкрилася виставка, присвячена Чорнобилю

Днями в Архівному управлінні міської ради відкрилася виставка, приурочена до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, представники міської влади та Центру молодіжних ініціатив.

Відкриваючи виставку, секретар міської ради Наталія Ктітарова розповіла про свої дитячі спогади про ті страшні події, подякувала ліквідаторам за те, що не шкодуючи себе стали на заваді небезпеки, яка нависла над людством, та висловила надію, що завдяки таким заходам про подвиг цих людей не забуватимуть.

Начальник архівного управління Галина Кулініч, оперуючи копіями архівних документів, зокрема, розсекреченими документами КДБ, розповіла присутнім про події, які передували аварії, реакцію керівництва Радянського Союзу на катастрофу та заходи з укривання її наслідків.

«Сьогодні ми почули інформацію, про яку, впевнений, не знали не те що прості люди, а й ліквідатори. Наше місто направило близько 3000 ліквідаторів, а область ‑ 26000. Саме тому про ці події мають знати якомога більше людей, а особливо молодь», – сказав Микола Нещерет, голова міської організації «Союз Чорнобиль Україна».

В архіві Кам'янського відкрилась виставка, присвячена Чорнобилю - ФОТО В архіві Кам'янського відкрилась виставка, присвячена Чорнобилю - ФОТО