У Кам’янському пройдуть всеукраїнські автомобільні змагання «Camion Rallye»

У Кам’янському пройдуть всеукраїнські автомобільні змагання «Camion Rallye»

15-16 травня в Кам’янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова відбудеться видовищне автомобільне змагання національного рівня – II етап трофея ФАУ з ралі на серійних авто.

Організацію майбутнього заходу обговорили 27 квітня на робочій нараді під керівництвом міського голови Андрія Білоусова.

Відкриття першого офіційного дня змагань «Camion Rallye» – 15 травня о 18:00. Екіпажі з усієї України зберуться на майдані Петра Калнишевського. У ході урочистої церемонії відкриття змагання пілотів і їх автомобілі представлять глядачам на подіумі. Далі машини попрямують на асфальтований майданчик в районі 65-ї автобази за адресою: Західний проїзд, 1а. На закритій території пройдуть перші заїзди.

16 травня з 12:20 в районі вулиці Набережна на житловому масиві Дніпробуд (Річпорт – «Полум’яні Зорі») будуть проходити змагання другого дня. Спортсмени долатимуть спеціальні швидкісні ділянки на час. Траса ралі довжиною майже 6 кілометрів з видовищними розворотами і віражами розроблена з дотриманням всіх норм безпеки і вимог Автомобільної Федерації України (FAU).

Фінал та нагородження переможців відбудеться ввечері 16 травня на майдані Петра Калнишевського.

Перекриття руху транспорту заплановано 16 травня зі з’їзду з мостового переходу від Річпорту до підйому на ДДТУ. Про тимчасовий напрямок руху громадського транспорту буде повідомлено додатково.

На гонках очікується близько 80 учасників з різних міст України.