На Дніпропетровщині вакцинували від коронавірусу майже 5 тис мешканців віком 65+

На Дніпропетровщині вакцинували від коронавірусу майже 5 тис мешканців віком 65+

На Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу людей від 65 років. Вже зробили майже 5 тис таких щеплень. Їх проводять корейською вакциною AstraZeneca – препаратом SKBio. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Квітницька.

«Дніпропетровщина отримала 29 тис доз препарату SKBio. Це вакцина AstraZeneca, вироблена у Південній Кореї. Один флакон – на 10 щеплень, – сказала Тетяна Квітницька. – Це вже четверта вакцина, яка надійшла в область. Раніше отримали індійський препарат Covishield, китайський Coronavac та американо-німецький Comirnaty».

Щеплення від COVID-19 в області проводять у більш ніж 200 стаціонарних пунктах. Препаратом SKBio вакцинують людей старше 65 років. На вакцинацію людей їх запрошують сімейні лікарі.

Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря чи в реєстратурі найближчого пункту щеплення. А ще – на порталі «Дія» або за телефоном «гарячої лінії» МОЗ – 0 800 60 20 19.

Загалом в Україну надійшло 367 200 доз південнокорейської вакцини AstraZeneca-SKBio. Поставка – частина глобальної ініціативи COVAX.

Від коронавірусу вже вакцинували майже 50 тис мешканців Дніпропетровщини.