У Кам’янському відслужили панахиду за загиблими на виробництві

У Кам’янському відслужили панахиду за загиблими на виробництві

28 квітня понад 50 країн світу, за ініціативи Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають Всесвітній день охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006.

28 квітня у Свято-Миколаївському соборі відслужили панахиду за загиблими на виробництві. В заході взяли участь представники міської ради, Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, керівники й представники служб охорони праці та профспілкових комітетів підприємств міста, родичі загиблих на виробництві.

Після звершення панахиди духовенство собору звернулось із закликом ‑ на робочих місцях у своїх вчинках керуватися розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватися правил безпечної праці, піклуватися про близьких, колег та оточуючих.

За інформацією відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради, протягом 2015-2020 років під час роботи на виробництві загинуло 42 людини, у 2021 році – 2.