Агровиробникам Дніпропетровщини розкажуть про вихід на норвезький ринок

Агровиробникам Дніпропетровщини розкажуть про вихід на норвезький ринок

Агровиробників Дніпропетровщини запрошують на вебінар. Там розкажуть про вихід на ринок Норвегії. Підприємці ознайомляться із трендами скандинавських торговельних мереж, портретом «середнього» споживача та необхідними сертифікатами. Про це сповістили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.

«Учасники дізнаються про регуляторну політику Норвегії в агропродовольчій сфері. Визначать, що мають зробити, аби вийти на скандинавський ринок і витримати конкуренцію», – наголосили в управлінні.

На вебінарі охарактеризують основних «гравців» норвезького агропродовольчого ринку. Складуть портрет «середнього» споживача продукції. Розглянуть угоду про сільське господарство між Україною та Норвегією.

Учасникам розкажуть, які продукти – у трендах норвезьких торговельних мереж, які вимоги висуваються до пакування. А ще – про ветеринарні правила та необхідні сертифікати.

«Мрієте побачити свою продукцію на поличках норвезьких супермаркетів? Тоді долучайтесь до вебінару», – закликали в управлінні.

Вебінар «Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості» проведуть 12 травня о 15:00 у форматі Zoom-конференції. Спілкуватимуться англійською та українською. Організатори – «Офіс з просування експорту України» та Норвезько-українська торгова палата. Серед спікерів – українські і норвезькі фахівці.

Взяти участь в онлайн-навчанні можуть експортери агропродовольчої продукції з усієї України. Для цього достатньо зареєструватися онлайн до 11 травня. Посилання на вебінар учасники отримають на свою електронну пошту.

Детальніше – тут або на сторінці Фейсбук.