Мешканців Дніпропетровщини запрошують на вебінари про ефективне городництво та фермерство

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на вебінари про ефективне городництво та фермерство

Впродовж травня для фермерів проводитимуть безкоштовні вебінари. Експерти-агротехнологи розкажуть про особливості вирощування овочевих та садових культур. А ще поділяться корисними порадами та власним досвідом. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА. 

«Кожен охочий може долучитися. Поповнити свої знання в садівництві та городництві. Навчитися боротися з бур’янами та шкідниками. Далі виростити навіть на невеликих ділянках гарний врожай. Цікаві зустрічі проходитимуть протягом травня», – зазначила начальниця управління агропромислового розвитку ДніпроОВА Любов Клімович.

Зустрічі – частина всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Вона покликана допомогти людям ефективно займатися городництвом та фермерством.

Участь у вебінарах безкоштовна. Онлайн трансляції відбуватимуться на Facebook сторінці «Сади Перемоги». Початок о 17:00.

Тема найближчої зустрічі: «Вирости борщ собі сам». Йтиметься про коренеплоди та секрети їх відмінних врожаїв. Дізнатися можна буде як підготувати ґрунт, правильно підібрати для них рослин-сусідів. А ще навчать підбирати якісний посадковий матеріал та добрива.

Із розкладом прямих ефірів для городників можна ознайомитися – тут. Для фермерів-початківців – тут.