Війна очима дніпродзержинців: дві книги спогадів у кам’янській бібліотеці

Війна очима дніпродзержинців: дві книги спогадів у кам’янській бібліотеці

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бібліотека Кам’янського пропонує своїм читачам дві книги – спогади “дітей війни”, тодішніх дніпродзержинців.
“Друга світова війна … З кожним роком ця страшна війна відходить у минуле, і багато хто вже не пам´ятає, та й може зовсім не знає про події тих років. Мало залишилося ветеранів війни, чиїми руками кувалася перемога. Залишилися їх спогади та спогади «дітей війни», які на власні очі бачили всі жахіття цієї війни та допомагали дорослим відбудовувати міста і села після їх визволення від нацистів.
Довгоочікувану перемогу над ворогом у травні 1945 зустрів наш народ з радістю та сльозами на очах. Ніхто не міг припустити, що жахіття гарматних вибухів через десятиріччяя прийде на українську землю, будуть гинуть солдати, залишатися сиротами діти, і всі ми знову будемо молитися за мир.
Бібліотека на Шевченка, 14 пропонує дві книги спогадів «дітей війни» – працівників Дніпровського металургійного заводу: «Детство, опаленное войной», «Війна очима «дітей війни»”, – повідомляють у бібліотеці.