День інформування депутатів: команда Центру молодіжних ініціатив розповіла про свої здобутки

День інформування депутатів: команда Центру молодіжних ініціатив розповіла про свої здобутки

12 травня, у рамках проведення Дня інформування депутатів, директор Центру молодіжних ініціатив Катерина Боровик розповіла про роботу центру протягом останніх двох років.

«Центр молодіжних ініціатив розпочав свою роботу в січні 2019 року, а ініціатором його створення виступила молодь. Відтоді він залишається ефективною платформою для реалізації молодіжних проєктів та ініціатив. Ми відкриті для спілкування й співпраці та запрошуємо молодь активніше долучатися до життя міста», – сказала Катерина Боровик.

Так, ЦМІ є членом Асоціації молодіжних центрів України, підписав меморандуми про співпрацю із Всеукраїнським молодіжним центром й Центром «Розвиток КСВ», а у 2020 році практика «Створення Центру молодіжних ініціатив» увійшла до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні.

Починаючи з 2019 року команда ЦМІ організувала та провела 136 заходів, серед яких заходи з неформальної освіти молоді (семінари, тренінги, форуми тощо), культурно-розважальні заходи та волонтерські проєкти. У 2020 році в Центру з’явились два сучасних молодіжних Хаби, які навіть за умов карантинних обмежень продемонстрували свою ефективність.

Серед найбільш яскравих проєктів: програми «Молодіжний працівник» та «Skills lab: власна справа», тренінг «Школа волонтерства», міський фестиваль гумору «Точка приколу», програма особистісного та професійного розвитку «Лідери змін», озеленення території біля кіноконцертного залу «Мир». Та, як зазначають хлопці й дівчата, зупинятися вони не збираються й попереду в них багато цікавих та корисних проєктів.

Наприкінці зустрічі депутати висловили зацікавленість у співпраці з Центром та запевнили в готовності більш детально познайомити молодь з роботою депутатського корпусу.