Проєкт “Ініціативні” в Кам’янському залучив молодь міста до громадської активності

Проєкт “Ініціативні” в Кам’янському залучив молодь міста до громадської активності

Центр молодіжних ініціатив разом з Департаментом з гуманітарних питань розвиває учнівське самоврядування в Кам’янському. Так, 29 жовтня відбулося завершальне заняття проєкту “Ініціативні” – авторської навчальної програми з розвитку учнівського самоврядування, яка побудована на інтерактивних формах, методах, прийомах та використовує командний підхід.

Проєкт покликаний підвищити рівень громадянської активності учнівської молоді, посилити її соціальну згуртованість та адаптувати учнівську молодь ВПО.

У програмі взяли участь лідери учнівського самоврядування із шести закладів загальної середньої освіти міста: ліцеїв №№2, 9, 13, 26, 37 та гімназії №12.

В рамках проєкту було проведено п’ять інтерактивних офлайн занять.

Тематики занять, які розглянули учасники заходу:

– Цінності, культура та імідж школи;

– Учні як головні діячі освітнього середовища;

– Ініціювання та планування діяльності, особистісний розвиток;

– Шляхи розвитку та інструменти підтримки;

– Брейнштормінг та генерування ідей.

Також в рамках проєкту “Ініціативні: навчальна програма з розвитку учнівського самоврядування” учасники відвідали місцеве радіо та телебачення.

Проєкт «Ініціативні» впроваджено у межах гуманітарного реагування за підтримки проєкту Банк ідей 2.0: MOLO, дій!, що реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з Фондом ООН в галузі Народонаселення, UNFPA Ukraine.