Поговорити про залежності запрошуються мешканці Кам’янського

Поговорити про залежності запрошуються мешканці Кам’янського

Більше дізнатись про наркоманію та алкоголізм мешканці Кам’янського можуть на відеоконференції, яку 13 та 14 травня проводять уряд та громадські організації України.

Автор: Валентин Фіголь.

Більше 7 мільйонів українців мають родичів чи друзів з наркотичною чи алкогольною залежністю, або навіть з обома залежностями одночасно. Про це написали в соцмережах організатори дводенної міжнародної конференції на тему: «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я».

Конференція організована Комітетом Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності спільно з Міністерством внутрішніх справ України, громадською організацією «Український інститут майбутнього» та соціальною ініціативою «У_Міщенко. Соціальний діалог».

Конференція покликана нагадати про вплив наркоманії та алкоголізму в Україні на базові для суспільства сфери: безпеку, охорону дитинства та здоров’я.

Спікери – представники іноземних держав, ООН, уряду України, провідні практичні та наукові працівники в сфері лікування і реабілітації осіб з наркотичною та алкогольною залежністю.

Вони розкажуть про розповсюдженість наркоманії та алкоголізму в Україні, проблему дитячих залежностей. Про те, що роблять із залежними людьми в інших країнах, і чи можна застосувати іноземний досвід в Україні.

Час проведення онлайн-конференції: з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00)

Пряма трансляція розпочнеться 13 травня на YouTube-каналі: Ukrainian Institute for the Future за посиланням: https://youtu.be/cOVhpd9Pldo

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, який буде опубліковано на сайті Комітету (http://komzakonpr.rada.gov.ua/), Українського інституту майбутнього (https://uifuture.org/) та Соціального Діалогу (http://socialdialogue.com.ua).

Питання спікерам щодо тематики конференції можна буде поставити під час трансляції в YouTube або заздалегідь, надіславши на пошту: info@socialdialogue.com.ua