На Дніпропетровщині чоловік відразу після похорон напав на дружину покійного

На Дніпропетровщині чоловік відразу після похорон напав на дружину покійного

На Дніпропетровщині 12 років за ґратами проведе чоловік, який після похорону скоїв розбійний напад на дружину покійного. Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Подія сталася у січні 2020 року у місті Павлограді. Біля під’їзду житлового будинку обвинувачений побачив обряд поховання незнайомого чоловіка. Заради легкої наживи підсудний попрямував разом з родичами та близькими померлого на кладовище, де помітив, як удові дають гроші на поховання. Після поминального обіду зловмисник простежив за жінкою до місця мешкання, проник до квартири та наніс їй декілька ударів ножем по обличчю, що призвело до непоправного його знівечення. Далі підсудний заволодів грошима у сумі 7000 гривень, її паспортом та банківською карткою, після чого з місця злочину зник.

Павлоградським районним судом винесено вирок 49-річному чоловіку за розбійний напад на пенсіонерку та викрадення її офіційних документів (ч.4 ст.187, ч.1,3 ст.357 КК України). Свою вину підсудний не визнав, проте її повністю доведено Павлоградською окружною прокуратурою, яка підтримувала обвинувачення.

Суд призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.