У Кам’янському змагалися юні футболісти

У Кам’янському змагалися юні футболісти

14 травня на стадіоні «Надія» пройшов ІV етап районних фінальних обласних змагань серед закладів загальної середньої освіти з футболу серед дітей 2008-2009, 2010-2011 року народження.

На урочистому відкритті команди привітав начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, побажавши юним футболістам гарної гри, ефективної підготовки до супер фінальних змагань серед команд-чемпіонів 7 районів Дніпропетровської області та закликав не залишати занять спортом.

Ігри проходили в форматі 8+1 на половину поля, тривалість тайму у віковій категорії 2008-2009 р.н. – 10 хвилин, а у віковій категорії 2010-2011 р.н. – 15 хвилин. Змагання були організовані управлінням молоді та спорту міської ради та федерацією футболу м. Кам’янське.

У фінальних змаганнях взяли участь 6 команд – дві команди Божедарівського району, дві команда з Верхньодніпровська та дві команди міста Кам’янське.

Вигравши всі ігри переможцями у віковій категорії 2008-2009 р.н. стала команда КЗ «СЗШ №44» КМР, друге місце посіла команда КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ступенів», третє – КОЗ «Божедарівська СЗШ І-ІІ ступенів».

У віковій категорії 2010-2011 р.н. переможцем стала команда КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ступенів», друге місце посіла команда КЗ «Ліцей №19» КМР, бронзове – КОЗ «Божедарівська СЗШ І-ІІ ступенів».

Нагородження учасників проводили: начальник Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євгеній Буря та начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Вітаємо всіх з успішним виступом наших команд та бажаємо перемоги СЗШ №44 у обласному супер фіналу, який відбудеться в кінці травня в місті Дніпро.

У Кам’янському змагалися юні футболісти - ФОТО У Кам’янському змагалися юні футболісти - ФОТО