Кам’янський музей долучився до міжнародної акції «Ніч музеїв»

Кам’янський музей долучився до міжнародної акції «Ніч музеїв»

18 травня в усьому світі відзначається Міжнародний день музеїв. Кам’янське також приєдналось до святкування. Працівники музеїв, мешканці та гості міста долучилися до міжнародної акції «Ніч музеїв» у музеї історії міста Кам’янське.

На початку заходу працівників музеїв, які були присутні у залі, привітала начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань Наталія Ілларіошина.

Після урочистої частини директор музею Наталія Буланова запросила всіх на театралізовану екскурсію «Брама часу. Між спогадами та мріями». Відвідувачі поспілкувалися з Оленою Ган, попали на ярмарок та розважились на вечорницях, а козак, який повернувся з російсько-турецької війни, поділився своїми спогадами та пригостив гостей кавою. Побували й у Кам’янському промисловому, де слухали спогади на тлі романсу. Несподіваною стала зустріч з ворожкою, яка запропонувала висловити побажання нашому музею і запевнила, що вони обов’язково здійсняться.

Наприкінці екскурсії гості ознайомились з виставкою «Сторінки історії музею», присвяченій 90-річчю створення музею.

Директор музею історія міста Наталія Буланова подякувала всім, хто завітав на свято, тих, хто допоміг його зробити цікавим – Кам’янський фаховий музичний коледж, театр-студію «Десятий квартал», колектив  «Українська мрія».

Керівник гурту «Співаночки» Анжела Миколаївна Галина привітала музей зі святом і подарувала збірку «Джерела відродженої Січеславщини», в яку ввійшли яскраві зразки українських народних пісень Дніпропетровського регіону.

Кам’янський музей долучився до міжнародної акції «Ніч музеїв» - ФОТО