Екотолоку в Кам’янському організувала молодь

Екотолоку в Кам’янському організувала молодь

Екотолоку – захід з прибирання сміття – на березі лівобережного дренажного каналу провели активісти «Центру Молодіжних Ініціатив» Кам’янського 22 травня.

Автор: Валентин Фіголь.

Захід, названий «Екотолока», влаштували в суботу фахівці КЗ  «Центр Молодіжних Ініціатив» спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради.

Учасники зібрались вранці біля кінотеатру «Мир» на лівобережжі і пішли прибирати берег дренажного каналу від транспортно-пішоходного містка в бік лівобережного парку.

«Назбирали цілу ГАЗель мішків зі сміттям, – розповів про результати толоки Андрій Омельченко, фахівець «ЦМІ». – Чого тільки не понакидають люди, включаючи автомобільні шини та матраси!..».

Екотолоку в Кам’янському організувала молодь - ФОТО

В толоці взяли участь партнери ЦМІ: активісти Української Волонтерської Служби, ГО «Let’s do it Green Ukraine», міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», КЗ «Дитячій екологічний центр» КМР, НВК Гімназія № 11.

«Давно збирались влаштувати суботника, – коментує захід А. Омельченко. – Хочемо, щоб люди зрозуміли: це стосується кожного, оскільки сміття – проблема не тільки нашого міста, а й усієї планети! Саме ми своїми діями та вчинками можемо це виправити!»

Вивезення сміття організував департамент екології міськради – традиційний партнер екологічних заходів ЦМІ.

Екотолоку в Кам’янському організувала молодь - ФОТО

Масові прибирання стихійних зон відпочинку в Кам’янському вже стають традицією. В тому числі, і для активістів Центру. Наприклад, торік молоді кам’янчани влаштували ще й інсталляції з зібраного сміття.