Під Кам’янським змінено рух на небезпечних транспортних розв’язках

Під Кам’янським змінено рух на небезпечних транспортних розв’язках

Змінено схему дорожнього руху на однорівневих транспортних розв’язках розташованих на магістралі Н -31 Дніпро- Решетилівка, повідомляє Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.
Служба визначила дві проблемні розв’язки на дорозі у Петриківському районі:
– Н-31, км 7+560 – км 9+460 – перетин з вулицею Медової між смт Петриківка та с. Клешенівка.
– Н-31, км 11+400 – км 12+400 – перетин з дорогою місцевого значення, ділянка з’єднує села Іванівка та Радісне.
Згідно схеми дорожнього руху рух транспорту буде здійснюватися по кільцю. Це рішення тимчасове, в подальшому передбачено будівництво розвязок в двох рівнях, наголошують в автодорі.
Там пояснили, що дана однорівнева транспортна розв’язка була спроектована у 2017 році, тоді більше думали про економію, а не про безпеку. Ділянка дороги введена в експлуатацію у 2020 році, і зараз вимагає доопрацювання.
“Формально проекти ділянок відповідають чинним нормами ДБН. Однак, після завершення робіт на основному проїзді траси Дніпро – Решетилівка ці розв’язки можуть створити аварійну небезпеку”, – зазначають у Службі.
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області уклала договір з ТОВ «Дорожньо – будівельний консалтинг» яка провела аудиту безпеки розв’язок. Згідно висновків аудиту розроблено тимчасову схему організації дорожнього руху на розв’язках. Її узгоджено з національною поліцію. Встановлено відповідні дорожні знаки та розмітка, встановлена бар’єрна огорожа.
Службою буде проведена розробка проектно – кошторисної документації для будівництва розв’язок в двох рівнях.
Роботи внесені в плани проектних робіт 2021 року. Наразі проводяться тендерні процедури у системі Prozorro на розроблення проекту будівництва дворівневих розв’язок.