Продовжувати тренування влітку закликають спортсменів Кам’янського фахівці

Продовжувати тренування влітку закликають спортсменів Кам’янського фахівці

Перерва в тренуваннях на літні канікули – це зупинка спортивного прогресу і втрата напрацьованих результатів, попереджають тренери. Тому в Кам’янському фахівці пропонують юним спортсменам долучатись до різних форм фізичної активності на відкритому повітрі.

Автор: Валентин Фіголь.

В період літнього відпочинку не варто забувати про фізкультуру та спорт, попереджає Олександр Наконечний, тренер з фітнесу. Інакше за три місяці від фізичної форми, на придбання якої витрачалися зусилля протягом навчального року, нічого не залишиться. А у вересні доведеться починати тренування спочатку, переборюючи розчарування. Це не так просто в фізичному і моральному плані, особливо в старшому віці, нагадує фахівець.

«Влітку під час відпочинку діти активно ростуть, розвиваються, швидко набираються енергії, яку їм необхідно витрачати, – акцентує О. Наконечний. – Як правило, пасивне проведення часу їм не подобається – навпаки, хочеться бігати, стрибати, вселитися. Тому краще за все відпочивати активно».

Влітку фахівці рекомендують тренуватися на відкритому повітрі. І для цього в Кам’янському створюються відповідні умови.

Відкриті тренування та майстер-класи з різних видів спорту регулярно відбуваються в центральному парку Кам’янського.

Продовжувати тренування влітку закликають спортсменів Кам’янського фахівці - ФОТО

Наприклад, 28 травня тренери Кам’янської федерації тхеквондо представили візитну картку свого виду єдиноборств. Вони провели розминку та показали основи бойової техніки.

В тхеквондо, переважно, б’ються ногами, є багато високих ударів, ударів з підстрибом та розворотом. На змаганнях не можна бити руками по голові та борюкатись із суперником.

Охочі гості парку могли приєднатись до спортсменів та спробувати свої сили в тхеквондо.

Не обмежуючись парками, комунальний заклад «Спорт для всіх» поніс фізичну активність ближче до людей – в житлові мікрорайони.

Так, 27 травня фахівці закладу провели спортивно-розважальний захід «Веселі старти» на спортивному майданчику школи №22. Місцеві дітлахи охоче долучились до веселих естафет, а вболівальники гаряче підтримували юних спортсменів.

Продовжувати тренування влітку закликають спортсменів Кам’янського фахівці - ФОТО

Бажаючі долучитись до вуличної руханки можуть дізнатись про розклад відкритих тренувань та майстер-класів в фб-групах КП КМР «Парки Кам’янського» та КЗ «Спорт для всіх» КМР.