Музей Кам’янського взяв участь у фестивалі «Книжковий Арсенал»

Музей Кам’янського взяв участь у фестивалі «Книжковий Арсенал»

Музей історії міста Кам’янське взяв участь у Х фестивалі «Книжковий Арсенал», який відбувся упродовж 23 до 27 червня у Мистецькому арсеналі в місті Київ.
Це визначна інтелектуальна подія України, що об’єднала довкола книги різні мистецькі середовища. Як повідомили в музеї, у книжковому ярмарку взяли участь понад 200 видавців, ілюстраторів, інституцій культури. В рамках Фестивалю відбулося понад 300 подій — презентацій, дискусій, концертів, перформансів, лекцій, виставок.
Видання Музею історії міста Кам’янське були представлені на збірному стенді музейних видань «Музейний простір». Це дослідження, присвячені історії міста Камянське, доробки науковців – учасників науково-практичної конференції «Українське козацтво в етно-культурному просторі Наддніпрянщини», каталоги колекцій та виставок.
У 2019 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу». Його місія — створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.