У червні на Дніпропетровщині виявили 30 нелегальних перевізників

У червні на Дніпропетровщині виявили 30 нелегальних перевізників

У червні на Дніпропетровщині виявили 30 нелегальних перевізників. Порушників оштрафували. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.  

«Працюючи нелегально, перевізники не тільки ухиляються від податків. Вони часто не контролюють як слід технічний стан своїх автівок. А отже – наражають на небезпеку пасажирів. Це неприпустимо. В регіоні активізували боротьбу з цією проблемою», – наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Сергій Карпенко. 

ОДА ініціювала створення спеціальної робочої групи, додав Сергій Карпенко. Вона слідкує за роботою пасажирських перевізників в регіоні. Консолідували зусилля представники облдержадміністрації, Нацполіції, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, Укртрансбезпеки, громадськості.

«У минулому місяці в регіоні перевірили 323 транспортні засоби. Виявили 30 нелегальних перевізників. На них склали акти про правопорушення та оштрафували», – розповів начальник Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки В’ячеслав Бичков. 

В області перевіряють і офіційних перевізників. Слідкують, чи проводиться перед рейсами медогляд водіїв та техогляд автобусів. Чи дотримуються шофери режиму праці і відпочинку.