В музеї Кам’янського працює наукова бібліотека

В музеї Кам’янського працює наукова бібліотека

В музеї історії міста працює наукова бібліотека, яка популяризує історію краю на основі свого зібрання.

Як повідомили в музеї, поповнення краєзнавчого фонду відбувається регулярно, шляхом закупівель та передачі авторських примірників. Частина фонду являє собою дослідження з історії краю, здійснені науковими співробітниками музею, та опубліковані в періодичній пресі й окремих виданнях.

Бібліографія літератури про місто налічує більше 550 найменувань різноманітних видань. Тут є і наукові збірки матеріалів симпозіумів «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини», що відбувалися під час Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest» на базі Музею історії міста з 2008 по 2020 роки. В них містяться розвідки та дослідження істориків, етнологів, мовознавців, мистецтвознавців та музейних працівників в галузі регіональної історії Наддніпрянщини, проблем історико-культурної спадщини, етнології, музейництва.

Місцева періодика представлена газетами «Дзержинець» (1958– 2008 рр.), «Знамя Дзержинки» (1958–2016 рр.), «Відомості» (1995–2017 рр.) тощо.

Наукова бібліотека музею історії міста Кам’янське відкрита для всіх зацікавлених історико-краєзнавчою інформацією, наголошують у музеї. У цьому році численні музейні видання були передані до бібліотек Кам’янського аби покращити їх книжковий фонд з історії міста.