У музеї Кам’янського відкрилася виставка відомого земляка Володимира Жугана

У музеї Кам’янського відкрилася виставка відомого земляка Володимира Жугана

В музеї історії міста Кам’янське відкрилася меморіальна виставка «Сезони життя Володимира Жугана», присвячена 95-річчю від дня народження відомого живописця, заслуженого художника України.
Як повідомили в музеї, світлини, документи, живописні полотна майстра пейзажу В. Жугана, які представлені на виставці, розповідають про нелегке життя, професійне становлення та зростання Митця.
Володимир Олександрович Жуган народився 27 жовтня 1926 р. у с. Лихівка Верхньодніпровського району. Ще з дитинства відчув потяг до малювання. На долю Володимира Жугана випали неймовірні випробування: голодомори 1933, 1947 рр., Друга світова війна. Отримавши фаховий диплом художника після закінчення Дніпропетровського художнього училища, В. Жуган плідно працював у жанрі пейзажу, створюючи живописні полотна. Член НСХУ, Володимир Олександрович брав участь у численних обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставках. Він всім серцем любив природу, відчував найменше її дихання. З щирою поетичністю створені дніпровські пейзажі: весняні квітучі сади, осінньо-зимовий смуток полів, сільські хати в буянні квітів та соняшників.
Доторкнутися до мінливої краси природи рідного краю у різні пори року зможуть відвідувачі виставки «Сезони життя Володимира Жугана», яка працюватиме упродовж липня в музеї історії міста.