Легалізацію конопель розгляне позачергово парламент України

Легалізацію конопель розгляне позачергово парламент України

Легалізацію медичних препаратів з конопель розгляне Верховна Рада України на позачерговій сесії 13 серпня.  Про це йдеться у листі Президент України Володимира Зеленського до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, який опублікував Марш свободи – громадський рух за реформи в державній політиці щодо наркотиків.

Автор: Валентин Фіголь.

Законопроект #5596 про урегулювання обігу конопель в медичних та наукових цілях згадано серед інших питань, які пропонується включити до порядку денного позачергового засідання парламенту.

Законопроект, поданий навесні 2021 року депутатами від президентської партії плюс депутаткою з ЄС, пропонує дозволити обіг медичних препаратів з конопель та розпочати наукові дослідження цілющих властивостей конопель.

Минулого тижня законопроект було схвалено профільним комітетом ВРУ.

Варто зауважити: не всі навіть у фракції «Слуги народу» підтримують законопроект. Принаймні, нардеп Макс Бужанський днями заявив, що це – «цинічне вбивство країни».

Легалізацію конопель розгляне позачергово парламент України - ФОТОНа думку народного депутата, в реальності «ми просто отримаємо країну, вздовж і поперек безконтрольно засіяну каннабісом, в кожному ОТГ будуть поля, другий Афганістан, хто не в курсі, подивіться, у що перетворилася ця країна».

Пан Бужанський вважає, що легалізація медичних препаратів з конопель перетворить Україну на наркопритон. Тому що ніякого контролю за продукцією та розповсюдженням нарковмісних препаратів не буде, впевнений народний депутат від президентської партії.