Надзвичайники області стурбовані кількістю загиблих на воді

Надзвичайники області стурбовані кількістю загиблих на воді

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області підготували інформаційну статистику про нещасні випадки під час відпочинку біля водоймища. Наголошують: статистика жахлива, але на людську безвідповідальність не впливає!

8 липня – Криворізький район, річка Саксагань. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що на відстані 3 м від берега знаходиться тіло чоловічої статі. Працівниками КП «Аварійно-рятувальна Мобільна Служба на воді» тіло чоловіка доправлено на берег.

9 липня – Кам’янський район, Вільногірськ, штучна водойма. Від служби «102» надійшло повідомлення, що під час купання дітей у кар’єрі зникла дівчинка, 2009 року народження. Працівниками Національної поліції на відстані 8 м від берега виявлено тіло дитини та доправлено на берег.

11 липня –  Дніпро, штучне водоймище «Котлован». Від місцевих мешканців надійшло повідомлення про те, що у вказаній водоймі виявлено тіло без ознак життя. Особовим складом ГУ ДСНС за допомогою човна та кошми на відстані 2 м від берега виявлено тіло чоловіка, вилучено з води, доправлено до берега та передано співробітникам поліції (направлено на СМЕ).

11 липня – Синельниківський район. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що у вказаній водоймі під час купання зник під водою чоловік. Особовим складом надзвичайників за допомогою човна, рятувальної мотузки та рятувального кругу на відстані близько 2,5 м від берега виявлено тіло громадянина, 1996 року народження, вилучено з води, доправлено до берега та передано співробітникам поліції (направлено на СМЕ).

11 липня – Кривий Ріг, водосховище річки Саксагань. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що під час катання на катамарані чоловік пірнув у воду та зник. Працівниками КП «АРМСР на воді» на відстані 15м від берега та на глибині 2,5м за допомогою мотузки та водолазного спорядження виявлено тіло чоловіка, вилучено із води, доставлено до берега та передано співробітникам поліції.

Надзвичайники Дніпропетровщини вкотре закликають – не порушуйте елементарних правил безпеки:

  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
  • не купайтеся на пляжах, які не є офіційними;
  • якщо ви стали свідком нещасного випадку на воді – негайно викликайте рятувальників за номером “101” та медиків за номером “103”.