Вода й надалі забирає життя мешканців Дніпропетровщини

Вода й надалі забирає життя мешканців Дніпропетровщини

Кількість нещасних випадків на воді лякає невтішною статистикою – з початку літа, а минуло тільки півтора місяці, вже загинуло 22 особи з 4 дітей, повідомили надзвичайники області.

13 липня – Синельниківський район, село Миколаївка. Попередньо відомо, що під час відпочинку на березі водойми, пірнув у воду та зник чоловік, 1968 року народження. Надзвичайниками обстежено 200 м² водної акваторії, зниклого не виявлено. В подальшому пошукові роботи проведено працівниками ТОВ «Технодайв». Тіло зниклого виявлено в 20 м від берега, на 5 м глибині.

14 липня – Нікопольський р-н, село Покровське, Каховське водосховище. Під час відпочинку на березі водойми, пірнув у воду та зник громадянин, 1981 року народження. Тіло загиблого виявив його брат до прибуття рятувальників.

16 липня – селище міського типу Карнаухівка, річка Дніпро. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на березі річки 15 липня приблизно о 20:00 пірнув у воду та зник чоловік. Водолазами ДСНС ДНІПРО на відстані 10 м від берега та на глибині 10 м виявлено тіло загиблого.

17 липня – Дніпровський р-н, село Кам’янка, річка Мокра Сура. За повідомленням з поліції – в 7 м від берега, на поверхні води, виявлено тіло чоловіка. Підрозділом ГУ ДСНС у області за допомогою мотузки з гаком тіло чоловіка, орієнтовно 35-40 років, доправлено до берега.

17 липня в місті Дніпро в районі житлового масиву «Кам’янський» на стихійному пляжі. Під час відпочинку на березі з родичами залишилася без нагляду дівчинка, 2016 року народження. Через деякий час тіло дівчинки без ознак життя, виявлено у воді відпочиваючими та доправлено до берега.

Читайте також: Як не втопитись, купаючись в околицях Кам’янського (https://www.poglyad.info/2021/07/13/yak-ne-vtopytys-kupayuchys-v-okolytsyah-kamyanskogo/)