Електроенергія в Кам’янському не подорожчає різко, обіцяє влада

Електроенергія в Кам’янському не подорожчає різко, обіцяє влада

Електроенергія в Кам’янському, як і скрізь в Україні, не подорожчає різко , обіцяє представник Президента.

Автор: Валентин Фіголь.

Кабмін не буде різко підвищувати тарифи на електроенергію для населення. Про це на брифінгу повідомив прес-секретар президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров. За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

Зараз Кабмін і НКРЕКУ розробляють модель нового тарифу. Оновлені тарифи представлять до 23 серпня (День Незалежності), акцентував С. Никифоров.

«Різкого зростання тарифів на електроенергію не буде. Для деяких груп його не буде взагалі. Це рішення РНБО», – заявив Никифоров.

Минулого разу Кабмін підвищував тариф 1 січня 2021 року (до 1,68 грн / кВтг), вперше за три роки. Щорічні дотації через занижені тарифи на електроенергію для населення досягають 65-70 млрд грн., зазначив Никифоров.

Передбачалося, що липень буде останнім місяцем, коли ціна на електроенергію залишається низькою – 1,68 грн / кВтг. З 1 серпня в силу мала вступити оновлена ​​модель механізму спецзобов’язань щодо забезпечення електроенергією населення (ПСО). Однак Кабмін продовжив механізм дії ПСО – ціна на електроенергію для населення до 1 серпня була на рівні 1,68 грн за кВтг. Навіть з 1 серпня сюрпризів з тарифом не буде, цитують ЗМІ президента Володимира Зеленського.