Міський голова Кам’янського разом з кураторами ПРООН перевірили хід реконструкції двох міських шкіл

Міський голова Кам’янського разом з кураторами ПРООН перевірили хід реконструкції двох міських шкіл

У Кам’янському в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яку фінансує Європейський Інвестиційний банк, йде процес реконструкції двох навчальних закладів – окремої будівлі гімназії № 11 та колегіуму №16.

12 серпня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов і куратори проекту – представники Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) відвідали об’єкти будівництва з метою моніторингу.

Роботи на об’єктах ведуться активно і відповідно до графіка. Реконструкція окремої будівлі гімназії № 11, де буде початкова школа, виконана на 70%. Ведуться зовнішні будівельні роботи з укладання комунікацій, всередині приміщення роблять теплу підлогу, систему вентиляції, електропостачання та опалення. Після введення в експлуатацію в цьому корпусі гімназії №11, основна будівля якої переповнена, зможуть навчатися близько 400 дітей.

У приміщенні колегіуму №16 завершені роботи з капітального ремонту покрівлі, утеплення фасаду і замінено всі вікна. Виконуються внутрішні оздоблювальні роботи в триповерховому корпусі, а також йде підготовка до будівництва нової споруди замість старого двоповерхового корпусу.

Представники ПРООН відзначили, що з усіх об’єктів, які вони перевірили в Дніпропетровській області, Кам’янське виграшно відрізняється, радує злагодженою командною роботою, рівнем взаємодії і високими результатами.

Андрій Білоусов наголосив, що міський бюджет виділяє на реконструкцію всього 20% коштів, решту 80% надає ЄІБ в якості гранту.

«Всі роботи на цих двох об’єктах ми плануємо завершити до кінця поточного року. Також наше місто вже зараз готує пропозиції для участі в конкурсі на майбутній рік. Це реконструкція лікарень №9 та №8, будівля колишньої водолікарні, де ми хочемо створити центр розвитку дітей, а також кілька міських доріг і будівля ліцею №1 (колишня школа №36). Всі ці об’єкти ми гідно представимо на конкурсі, і в разі перемоги ЄІБ профінансує їх реконструкцію», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова Кам’янського разом з кураторами ПРООН перевірили хід реконструкції двох міських шкіл - ФОТО