Мера Кривого Рогу знайшли мертвим у власному будинку: поліція схильна до версіїї самогубства

Мера Кривого Рогу знайшли мертвим у власному будинку: поліція схильна до версіїї самогубства

Повідомлення до поліції надійшло 15 серпня близько 16:00. За інформацією Нацполіції, тіло Костянтина Павлова, мера Кривого Рогу, із вогнепальним пораненням виявлено на веранді власного будинку. 

За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України. Розглядається три версії події: самогубство, вбивство та необережне поводження зі зброєю. Та поліція більш схильна до першої.

Однак, радник Павлова Андрій Гальченко не вірить в самогубство:
«Те, що відбулося жахливо. Я побачив, що Костянтин Павлов лежить на порозі будинку, в домашньому одязі, вона в крові. Поруч зброя. Можливо, він йшов комусь відкривати двері, і коли відкрив – тоді пролунав постріл », – зазначив Гальченко.

Павлов був українським політиком, народним депутатом України 7-го, 8-го скликань. На місцевих виборах 2020 року балотувався в мери Кривого Рогу від партії “Опозиційна платформа – За життя”. 6 грудня 2020 року обраний мером Кривого Рогу. Його підтримали 56,97% криворіжців. Був одружений, виховував сина.

Президент України Володимир Зеленський має намір 16 серпня зібрати керівників правоохоронних органів у зв’язку з цим інцидентом.