У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

18 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, до порядку денного якого увійшли 26 планових та 64 додаткових питання.

Члени виконавчого комітету взяли до відома доповідь директора департаменту фінансів міської ради Лариси Шевченко про підсумки виконання міського бюджету у I півріччі 2021 року.

Так, до загального та спеціального фондів міського бюджету з урахуванням офіційних трансфертів надійшло 1 210 279,7 тис.грн, що становить 100,3% до уточненого плану. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року загальний обсяг надходжень збільшився на 160 641,7 тис.грн або 15,3%.

Видатки міського бюджету виконано на 82,7% до уточнених планових призначень – 1 212 128,5 тис.грн на звітний період, що на 192 158,0 тис.грн більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Виконавчий комітет міської ради дозволив громадській організації «Державницька Ініціатива Яроша» встановлення малої архітектурної форми на честь видатного українського художника-графіка Роберта Лісовського у місті Кам’янське. Пам’ятник буде встановлено за рахунок коштів громадської організації біля другого навчального корпусу Технічного ліцею імені Анатолія Лигуна по просп.Гімназичному, 14.

У відповідності із прийнятим виконкомом рішенням, у 2021–2022 навчальному році в закладах загальної середньої освіти міста безкоштовним харчуванням будуть забезпечені учні пільгових категорій, а одноразовим харчуванням – діти учасників бойових дій, діти з багатодітних сімей, де виховується 3 та більше дітей, діти з інвалідністю та учні 1–4 класів.

З метою проведення постійної системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками рішенням виконавчого комітету було створено робочу групу з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення у Кам’янському.