Кам’янське остаточно виграло суд против Міндовкілля та «Рокобану»

Кам’янське остаточно виграло суд против Міндовкілля та «Рокобану»

Кам’янська міськрада і громада, схоже, виграли суди проти Міндовкілля України, яке схвалило намір «Рокобану» будувати в Кам’янському завод з переробки небезпечних відходів. Відповідач не подав апеляцію у встановлені законом терміни.

Автор: Валентин Фіголь.

Міндовкілля станом на 1 вересня не подало апеляції на рішення судів в Києві та Дніпрі, винесені в кінці липня. Ці рішення скасовували ліцензію, видану ТОВ «Рокобан» на маніпуляції з небезпечними відходами в Кам’янському, а також схвальний висновок міністерства по намірам «Рокобану». Про це нагадала Тетяна Василенко, активістка з Кам’янського, член ініціативної групи, яка представляла громаду Кам’янського в цих судах.

«Дякую всім причетним! Особливо Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ)! Ви найкращі, тому і результат відповідний!» – прокоментувала Т. Василенко перемогу громади.

Нагадаємо, судовий розгляд позову Кам’янської міськради з вимогою, щоб Міндовкілля скасував свій позитивний висновок по ОВД наміру ТОВ «Рокобан» збудувати в Кам’янському завод з переробки небезпечних відходів, завершився 28 липня в Києві.

Кам’янське остаточно виграло суд против Міндовкілля та «Рокобану» - ФОТО

Суд фактично скасував позитивний висновок Міндовкілля щодо намірів ТОВ «Рокобан». У відповідачів було 10 днів на оскарження цього рішення.

Дніпропетровський окружний адміністративний суд 26 липня, в свою чергу, задовольнив позов Кам’янської міської ради до Міндовкілля України. В позові юрвідділ КМР вимагав скасувати ліцензію, видану міністерством ТОВ «Рокобан» на поводження з небезпечними відходами.

«Рокобан», нагадаємо, збирався будувати завод з переробки небезпечних відходів в південному районі Кам’янського. Міська влада та громада Кам’янського виступили проти цього наміру, і тепер в судах скасували дозволи, надані потенційному забудовнику міністерством довкілля.

Тепер «Рокобану», якщо він не покине наміру будувати завод з переробки небезпечних відходів, доведеться починати всю дозвільну процедуру спочатку.

Читайте також:

Кам’янчани протестували у Києві проти діяльності ТОВ «Рокобан»