Нове життя пропонує безробітним Кам’янський міський центр зайнятості

Нове життя пропонує безробітним Кам’янський міський центр зайнятості

Почати нове життя з новою професією пропонує безробітним Кам’янський центр зайнятості.

Автор: Валентин Фіголь.

Кам’янський міський центр зайнятості запрошує скористатися можливістю пройти навчання, щоб знайти гідну роботу або ж започаткувати власну справу.

Служба зайнятості пропонує дорослому населенню пройти професійне навчання. У навчальному закладі служби зайнятості Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ (м. Дніпро) наразі комплектуються групи для професійного навчання за популярними професіями та напрямками навчання:
– користувач ПК: офісні технології та Інтернет (очно);
– створення об’єктів  та сцен  тривимірної графіки у 3DSMAX (очно);
– сучасні технології організації та ведення торгівлі (очно-дистанційно);
– контролер-касир (очно);
– продавець непродовольчих товарів (очно);
– манікюрник, перукар-модельєр (очно);
– електрогазозварник (очно).

Є гуртожиток. В період навчання продовжується виплата призначеної допомоги по безробіттю.
За дуальною формою освіти в навчальних закладах міста Кам’янське розпочинаються курси за індивідуальними навчальними планами за професіями: верстатник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, комплектувальник скла. Виробниче навчання і практика буде організовано на майбутньому робочому місці.

Також Центри професійно-технічної освіти в рамках реалізації освітнього проєкту «Школа_Фермерства 2.0» ГО «Покоління «ЗЕД» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine), розробили 50 освітніх програм для навчальних курсів сільськогосподарського напряму.

Безробітні та всі охочі мають можливість опанувати:
– особливості вирощування овочів;
– технології садівництва;
– тонкощі вирощування декоративних рослин;
– аспекти бджільництва;
– технології вирощування тварин.

Уже 864 слухачі опанували курс з основ сільського господарства для дорослих «Школа Фермерства 2.0».

Тимчасом, вже традиційно Кам’янський міський центр зайнятості, спільно з органами влади і роботодавцями, залучає громадян без постійного місця роботи до участі в тимчасових роботах.  Восени, за договорами між центром зайнятості та КП КМР «КАТП 042802» і  КП КМР «Парки Кам’янського», запланована  участь в оплачуваних громадських роботах понад 30 безробітних.  Фінансуються роботи коштом місцевого бюджету.

Зацікавлених осіб Центр зайнятості запрошує телефонувати: 0569554157, або звертатись до відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості, каб.201, вул. Медична,6.