Безпритульні собаки атакували відомого художника в центрі Кам’янського

Безпритульні собаки атакували відомого художника в центрі Кам’янського

Безпритульні собаки атакували відомого художника Едуарда Енбулатова в центрі Кам’янського вдень 11 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь.

Подробиці нападу собак розповів сам постраждалий.

«…довелося їхати по тротуару на велосипеді, акуратно. В районі м’ясного (павільйон на проспекті Шевченко – примітка «Пильний погляд») на (майдані) Калнишевського був атакований групою з трьох великих бродячих собак з бирками в вухах. Спішився, постарався їх заспокоїти, начебто відступили… Тільки продовжив рух – в одну мить два сильних удари в ліву кісточку, біль… Біла собака тут же заспокоїлася і всі три з почуттям виконаного обов’язку побігли в бік нового універмагу», – написав Е. Енбулатов про пригоду 11 жовтня.

«Ні на початку нападу, ні після жоден з перехожих не надав допомоги, не заступився, просто ігнор», – прокоментував постраждалий поведінку перехожих.

Безпритульні собаки атакували відомого художника в центрі Кам’янського - ФОТО

Пан Едуард, за його словами, не звернувся до медичного закладу, сподіваючись на те, що отримані рані «до весілля заживуть».

Зате художник Енбулатов, відомий своїми різьбленнями по твердих матеріалах, доволі категорично прокоментував ситуацію з безпритульними тваринами на території Кам’янського: «Дорогі захисники тварин – в місті не повинно бути бездомних собак, собака повинна бути або чиясь і на повідку і в наморднику, або вона повинна бути в притулку, або її треба приспати».

Безпритульні тварини останнім часом заповзялись нападати на людей в Кам’янському. Наприклад, наприкінці літа автор сам був атакований вуличним собакою і отримав майже таку ж кусану рану правої гомілки.