На ДМК-ДКХЗ зміна керівництва

На ДМК-ДКХЗ зміна керівництва

Від учора в Кам’янському гуляє інформація про призначення нового керівництва об’єднаного підприємства ДМК-ДКХЗ. По інформації окремих місцевих ЗМІ, на цю посаду призначений Дмитро Липпа, який раніше працював на керівних посадах у «Метінвесті».

Варто зазначити, що офіційно в реєстрах ПрАТ «ДКХЗ», який викупив майно ДМК, досі значиться директором Євген Дідусь.

Немає офіційної інформації про призначення нового гендиректора і в пресцентрі ДМК, а також на офіційних сайтах ДМК та ДКХЗ, чи сторінці нового об’єднання у Фейсбуці «ДКХЗ-Металургійне виробництво».

За даними наших джерел, зранку 12 жовтня Дмитро Липпа вже зайняв головний кабінет на меткомбінаті. Куди подівався колишній гендиректор Олександр Підкоритов, який після продажу ДМК формально був заступником Дідуся – поки невідомо. Як і те, чи збереже він якусь посаду на новому підприємстві. За даними ще одного джерела на ДМК, Підкоритов все ж таки може залишитись заступником нового керівника.

«Я не думаю, що зміна гендиректора щось змінить в роботі комбінату, – прокоментував ситуацію Микола Колючий, керівник профспілки «Металіст» на ДМК. – Металургійне виробництво як працювало, так і працюватиме».

Чому відбувається затримка з офіційним призначенням нового керівника достеменної інформації немає. Адже внесення відомостей в держреєстр та їх відображення в інших реєстрах відбувається протягом доби. Чутки ж про нове призначення з’явилася ще від учора.

Дмитро Липпа працює в керівництві «Метінвесту» з 2008 року. Перед призначенням займав посаду директора департаменту з охорони праці, промисловій безпеці та охороні здоров’я Операційної дирекції «Метінвесту». Наразі, ще у квітні він давав розлоге інтерв’ю про здобутки саме на цій посаді.

До 2019 року Дмитро Липпа працював генеральним директором ТОВ «Метінвест СМЦ», структури, що відповідала за збут готової продукції. На той час Дмитро Липпа бачив перспективи у нарощуванні нових видів продукції для внутрішнього ринку та машинобудування. Так, в одному з інтерв’ю на цій посаді, він розповідав про перспективи листового металу, попит на який зростав і в Україні, і закордоном.