У Кам’янському визначили переможця Кубку міського голови
13 жовтня відбувся фінал кубку «Кам’янського міського голови з футболу серед школярів 8-11 класів».
На стадіоні школи № 18 відбувся вирішальний матч між шкільними командами 13-го ліцею та 29 школи. Гра завершилась з рахунком 7:0 на користь лівобережної команди школи № 29.

Переможці отримали Кубок Кам’янського, сертифікат на мандрівку для команди і найголовніший приз – сертифікат на побудову нового стадіону для школи.
