Про звітування перед виборцям буде нагадано депутатам міськради Кам’янського

Про звітування перед виборцям буде нагадано депутатам міськради Кам’янського

Як і коли відбуватиметься звітування депутатів міськради Кам’янського перед виборцями за їх депутатську діяльність, має визначити міськрада в жовтні.

Автор: Валентин Фіголь.

Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кам’янської міської ради VIІІ скликання перед виборцями за період 2020–2021 років має рішення ради, проект якого опубліковано на сайті міськради.

Звітування депутатів, сказано в проекті, має на меті «забезпечення відкритості та прозорості, взаємодії депутатів міської ради з Кам’янською міською територіальною громадою».

Звітування депутатів передбачається, за проектом, з 1 по 30 грудня грудня 2021 року.

Депутатам міської ради рішення велить визначити час та місце проведення звіту. Про час та місце звітування депутат повинен повідомити міську раду через відділ секретаріату міської ради. А виборцям – не пізніш як за 7 днів до проведення звіту, через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб.

Звіти депутатів, а також зауваження та пропозиції виборців до звітів, будуть збиратись та аналізуватись секретаріатом міськради до 20 січня 2022 року.

Керівників підприємств, установ та організацій комунальної форми власності майбутнє рішення міської ради зобов’язує «сприяти депутатам міської ради в організації проведення їх звітів перед виборцями у разі їх звернення».

Секретаріат міської ради має розмістити на офіційному сайті міської ради інформацію про час та місце проведення звітів депутатів Кам’янської міської ради VIІІ скликання та звіти про їх депутатську діяльність за період 2020–2021 років.

Контроль за виконанням рішення буде покладено на постійну комісію міської ради Кам’янського з питань законності, правової, регуляторної
та антикорупційної політики, розвитку підприємництва, депутатської діяльності та етики.