На 12 років позбавлення волі засудили чоловіка за зґвалтування та розбещення дітей

На 12 років позбавлення волі засудили чоловіка за зґвалтування та розбещення дітей

Покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією порнографічних предметів та засобів для їх виготовлення призначили 45-річному учаснику організованої злочинної групи. Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська визнав його винним у зґвалтуванні, розбещенні дітей, а також виготовленні та збуті дитячої порнографії (ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 4,5 ст. 301 КК України).

Підсудний, не маючи загальнолюдських принципів моралі, за вказівкою іншого співучасника злочину систематично ґвалтував малолітніх дітей віком від 4-х до 8-ми років. Діти перебували у безпорадному стані та не могли вчинити опір. Свої незаконні та аморальні дії ґвалтівник знімав, а відеозаписи з дитячою порнографією розповсюджував за гроші в Інтернеті.

Свою злочинну діяльність чоловік розпочав ще у 2002 році. Потім до скоєння протиправних дій були залучені ще 5 осіб. Серед них були двоє молодих жінок, одна з яких – колишня жертва ґвалтівника, інша – примушувала до участі у створенні порнографічної продукції та до сексуальної експлуатації, у тому числі двох власних дітей.

Судовий розгляд справи щодо інших учасників групи наразі триває.